TEB Stars

e-Banking Login

Individual Biznes

e-Banking Login

Individual Biznes


Lajme dhe publikime

0% KOMISION për çdo transfer të Depozitave nga e gjithë bota për në Kosovë

Banka TEB ju prezanton ofertën e re per diasporën me 0% KOMISION për çdo transfer të Depozitave nga e gjithë bota për në Kosovë.

5,000 GATI I KI

PA BASHKËHUAMARRËS, PA GARANTUES dhe PA KOLATERAL

Përfundoi Akademia e Biznesit VI në Prishtinë

Banka TEB Sh.A. ka sjellur në qytetin e Prishtinës eventin e “Akademisë Biznesore VI”. Në këtë forum të ekspertëve të biznesit kanë marrë pjesë klient të biznesit nga kryeqyteti me rrethinë.

Kredi për biznese deri në 100.000 Euro pa hipotekë

Banka TEB Sh.A. sjellë ofertën më të re për biznese të vogla dhe të mesme deri në 100.000 euro pa hipotekë dhe përfitime të tjera.

Agro Kredi: Mbjellni të ardhmen

Banka TEB për sezonën e mbjelljeve pranverore vjen me ofertën më atraktive për financim të agro sektorit.

Blej tani me Starcard në dyqanet e Elektronikës, dhe fillo pagesën pas tre muajsh

Starcard është gjithmonë afër jush për të gjetur zgjidhje për pagesat e juaja.

“Akademia e Biznesit VI” në Prishtinë

Më 12 prill 2017, Banka TEB Sh.A do të organizojë “Akademinë E Biznesit VI” në Swiss Diamond Hotel në Prishtinë.

Transaksionet e POS terminaleve mund të gjenerohen nga Business Ebanking

Shërbimi sa më i efektshëm dhe të afërt më këkresat e bizneve që përdorin e-banking mbetet sfidë në vazhdimësi për klientët biznesit nga Banka TEB Sh.A.

Njoftim për pensionist dhe student

Banka TEB Sh.A. njofton pensionistët dhe studentët të verifikojnë statusin e tyre në njërën nga degët e bankës.

Çdo ditë nga dy të rimbursuar nga Banka TEB SH.A.

Banka TEB SH.A. do të rimbursoj përdoruesin e 1000-të të Debit dhe Kredit kartelës në POS terminalet e saj deri në 100 euro në ditë për secilën kartelë.

Dega kryesore e Prishtinës me orar të ri të punës

Informohen të gjithë klientët e TEB Sh.A. se Dega kryesore e saj (mbrapa Teatrit) do të punojë me orar të ri.

Veç vet!

Kredi pa bashkëhuamarrës, pa garantues dhe pa kolateral.

TEB organizoi event për gratë ndërmarrëse

Me rastin e ditës ndërkombëtare të gruas 8 marsit Banka TEB Sh.A. organizoi event për promovimin e grave ndërmarrëse e cila u pasua me mundësi rrjetëzimi mes këtij komuniteti.

Oferta më e re për Kredi nga Banka TEB Sh.A.

A jeni duke planifikuar të renovoni shtëpinë, të bleni veturën e ëndrrave tuaja, të kaloni pushimet më të bukura të jetës, apo të përballoni ndonjë shpenzim të paparashikueshëm?

TEB organizoi edhe Akademinë Biznesore V

Banka TEB Sh.A. ka sjellur në qytetin e Pejës eventin e “Akademisë Biznesore V”. Në këtë forum të ekspertëve të biznesit kanë marrë pjesë më shumë se 150 klient të biznesit.

Kalo rrogën n’TEB dhe përfito

Ofertë e re për të gjithë ata që dëshirojnë të transferojnë të ardhurat e tyre në Bankën TEB Sh.A.

“Akademia Biznesore 5”

Më 21 Shkurt 2017, Banka TEB Sh.A do të organizojë “Akademinë Biznesore 5” në Pejë.

Pagesat online me debit kartelë

TEB Sh.A. mundëson realizimin e pagesave online me debit kartelë.

Kredi nga BERZH për TEB në mbështetje të grave Kosovare

Linjë kreditore për lehtësimin e kredidhënies për bizneset e vogla

TEB Sh.A. konfirmohet Banka e Vitit 2016 nga “The Banker”

Për vitin e dytë me radhë revista prestigjioze britanike i jep vlerësimin më të lartë bankës TEB për sistemin bankar në Kosovë.

Kredi për banim

Për të gjithë ju që dëshironi të bleni shtëpi apo banesë,banka TEB vjen me ofertën më të re për kredi hipotekare.

Blej në dhjetor me Starcard dhe fillo pagesën në mars 2017

Fundi i vitit sjell planifikime të ndryshme, Starcard është gjithmonë afër jush për të gjetur zgjidhje për pagesat e juaja.

TEB sh.a ju uron Ditën e Flamurit

Kredi Konsumuese deri në 25,000 Euro pa hipotekë

Oferta e fundvitit për kredi konsumuese nga banka TEB.

TEB sh.a mori pjesë në përmbylljen e Javës Globale të Ndërmarrësisë “Entrepreneurship Bootcamp”

Ne kuadër të Javës Globale të Ndërmarrësisë banka TEB Sh.A mori pjesë në përmbylljen e “Entrepreneurship Bootcamp” të organizuar nga Jakova Innovation Center me ç’rast u bë edhe prezentimi I ideve të përpunuara në kuadër të bootcamp.

TEB Sh.A. nënshkroi marrëveshjen e garancisë me Fondi Kosovar per Garanci Kreditore

Banka TEB SH.A. dhe Fondi Kosovar për Garanci Kreditore kanë nënshkruar marrëveshjen për garancinë kreditore.

TEB Sh.A. në përkrahje të femrave ndërmarrëse

U mbajt eventi “Gratë Ndërmarrëse në Kosovë” i organizuar nga Shoqata Afariste e Gruas (SHE-ERA) në bashkëpunim me Qendrën Inovative të Kosovës (ICK) dhe Forumin Ekonomik të Grave (FEG). Ky event u mbështet nga banka TEB Sh. A., PPSE/SwissContact dhe Instituti Riinvest.

Java Globale e Ndërmarrësisë - Gratë Ndërmarrëse

Në kuader të Javes Globale të Ndërmarrësise, banka TEB SH.A mbështet eventin “Java Globale e Ndërmarrësisë - GEW # GRATË NË KOSOVË 2016”. Ky event organizohet nga Shoqata Afariste e Gruas (SHE-ERA) dhe do të mbahet nesër me datë 15 Nëntor 2016 në Hotel Sirius, Prishtinë.

TEB pjesë e “Global Entrepreneurship week”

“Global Entrepreneurship week” (Java globale e ndërmarrësisë) e cila do të mbahet prej 14 deri më 21 nëntor do të sjell sërish në fokus ndërmarrësinë si zgjedhje të karrierës ku ndërmarrësit krijojnë vlera të reja dhe janë në process të krijimit të vendeve të reja të punës në shoqëri.

Blej në nëntor me Starcard dhe fillo pagesën në shkurt 2017

Fundi i vitit sjell planifikime të ndryshme, Starcard është gjithmonë afër jush për të gjetur zgjidhje për pagesat e juaja.

Fito deri në 1,000 Euro Bonus duke paguar borxhin e Starcard përmes ATM apo TebMobile

“Programi për Ndërmarrësi të femrave” i TEB SH.A merr çmim ndërkombëtar

TEB SH.A ka fituar çmim ndërkombëtar nga Global Banking Alliance for Women (GBA) - një konsorcium lider ndërkombëtar i institucioneve financiare dhe organizatave të tjera të interesuara për ndërtimin dhe zhvillimin e ndërmarrësisë së femrave në mbarë botën. Anëtaret e kësaj Aleance punojnë në rreth 135 vende për të ndërtuar programe gjithëpërfshirëse inovative, për të ju ofruar femrave qasje në kapital, edukim dhe trajnime.

Nënshkruhet memorandumi ndërmjet TEB Sh.A dhe GIZ për Ndërmarrësi të Femrave

Banka TEB Sh.A. dhe GIZ (Shoqata gjermane për bashkëpunim ndërkombëtar) nënshkruan memorandumin e bashkëpunimit për Ndërmarrësi të Femrave në Kosovë.

TEB Sh.A. përkrah përfaqësueses së Kosovës

Banka TEB Sh.A. në përkrahje të Dardanëve të Kosovës për sfidat kualifikuese të botërorit, Rusia 2018.

Merr kredi dhe fito bonus në Starcard

Blej tani me Starcard dhe fillo pagesën në 2017

Fundi i vitit sjell planifikime të ndryshme, Starcard është gjithmonë afër jush për të gjetur zgjidhje për pagesat e juaja.

TEB Sh.A. në panairin e produkteve bujqësore dhe agroindustriale

Fito Peugeot 2008 ose pushime për çifte në Antalya

Kalo depozitat në Bankën TEB dhe bëhu pjesë e lojës shpërblyese për të fituar njërin nga shumë cmimet:
Peugeot 2008 ose ndonjërën nga 5 pushimet (7 ditë) për çift në Antalya (Ultra all Inclusive).

Urime festën e Kurban Bajramit

Banka TEB Sh.A. iu uron Festën e Kurban Bajramit të gjithë besimtarëve musliman.

TEB Sh.A. në përkrahje të ndërmarrësve të rinj të Kosovës

Banka TEB SH.A sponzoroi Ye! Kosovo Boost Programin e ndërmarrësve të ri për ide inovative.

TEB Sh.A. dhe IPKO sjellin ofertë me internet 4G falas

Banka TEB Sh.A. dhe IPKO sjellin ofertë të përbashkët duke dhuruar internet 4G falas për klientët e tyre.

Kredia tradicionale nga banka TEB për festën e Bajramit

TEB Sh.A. i uron suksese përfaqësueses së Kosovës në futboll

TEB Sh.A. sponsor i përfaqësueses së Kosovës në futboll

Pas basketbollit, drejtuesit e TEB Sh.A. sponsorizojnë edhe përfaqësuesen e Kosovës në futboll, duke nënshkruar kontratë me drejtuesit e Federatës së futbollit të Kosovës.

Paguaj me Mastercard në POS Terminalet e bankës TEB me metoden më të re Contactless

TEB fuqizon femrat me kartelën e re për ndërmarrësi “Women Entrepreneurship Credit Card”

Të martën më 16 gusht, në një ceremoni rasti është bërë për herë të parë përurimi i kartelës së bankës TEB “Women Entrepreneurship Credit Card”, kartelë kjo e dedikuar femrave ndërmarrëse. Ky sukses u realizua si rezultat i një bashkëpunimi të frytshëm mes TEB Sh.A., Bankës Europiane për Zhvillim dhe Rindërtim (EBRD) dhe USAID-it.

Në përkrahje të Kosovës në miqësoren në Estoni

Kombetarja e Kosovës në basketboll e cila sponsorizohet nga TEB Sh.A. të shtunën zhvillon miqësoren e parë të pëgatitjeve për Euro 2017.

Kosova e gatshme për sfida të Euro 2017

Kur kanë mbetur vetëm edhe 30 ditë deri te ndeshja e parë kualifikuese për Eurobasket 2017, Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) e ka bërë prezantimin e parë zyrtar të Kombëtares A në opinion, pra para medieve, sponsorëve, dhe Ministrisë për Kulturë, Rini dhe Sport (MKRS).

Bajraliu triumfoi në Dielli TEB Open 2016

Përfundoi edhe edicioni i 15-të i turneut të tenisit “Dielli TEB Open 2016” me pjesëmarrje të tenistëve vendor dhe të huaj.

TEB SH.A. sponsori i parë gjeneral i kombëtares së Kosovës

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) në një konferencë për media të organizuar sot e ka prezantuar TEB Sh.A. sponsorin e parë gjeneral të Kombëtares së Kosovës në basketboll për kualifikimet e Euro 2017.

TEB Sh.A ju uron Fitër Bajramin

Kredi për Bajram

Mos i shtyj nevojat e Bajramit, por shtyje pagesen e kredisë
Filloni pagesen e këstit nga Shtatori 2016.

TEB Sh.A. në partneritet me Ye! përkrah ndërmarrësit e rinjë të Kosovës

Banka TEB Sh.A. lajmëron bashkëpunimin me Ye! Kosovo Boost Program.

TEB Sh. A. Banka më e mirë në Kosovë nga Global Finance

TEB Sh. A. është vlerësuar edhe një herë si Banka më e mirë në Kosovë nga revista prestigjioze, Global Finance.

Ofertë unike në treg nga Banka TEB dhe Vala Telekomi i Kosovës

Përfito megabajt (4G internet) falas përmes aplikacionit TEB Mobile.

Kalo depozitat në TEB

TEB Private Banking - Kalo depozitat në bankën TEB dhe bëhu pjesëmarrës në lojën shpërblyese Francë Euro 2016.

Kredi Investive per Biznese

Kredi mbi 30.000 euro për investime.

1,000 Euro lojë shpërblyese për blerjet me Debit Kartelë

Bëhu pjesë e lojës së madhe shpërblyese të bankës TEB, duke bërë blerje prej 10€ apo më shumë me debit kartele.

TebMobile në Android

Aplikacioni mund të shkarkohet këtu: https://goo.gl/KII9Am

Kredi deri në 25.000€

Merr kredi deri në 25.000€ pa hipotekë dhe pa shpenzime administrative. Norma vjetore e interesit: 7.08% Norma efektive e interesit: 7.32% Kampanja është vlefshme deri më 29 Shkurt 2016.

Posta lidh marrëveshje me Bankën TEB

Posta e Kosovës dhe Banka TEB kanë lidhur të premten një marrëveshje për bashkëpunim të ndërsjellë në fusha të ndryshme.

Banka e Vitit 2015 nga The Banker

TEB SH. A. u njoh si Banka e Vitit 2015 nga The Banker - revistë mujore e profesionistëve bankarë e financiarë në mbarë botën nga Financial Times.

GEW 2015 - Rëndësia e financimit dhe konsulencë në rritjen e biznesit të Grave dhe Zhvillim

Në përpjekjet e mbështetjes së zhvillimit të biznesit të grave në Kosovë, TEB Sh.A dhe EBRD janë të ftuar që të jetë pjesë e diskutimeve për rëndësinë e financimit dhe konsulencë në rritjen e biznesit të Grave dhe Zhvillim

USAID dhe TEB nënshkruan marrëveshje 1.7 milion dollarëshe

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i shoqëruar nga drejtori i misionit të USAID-it, James Hope, si dhe kryeshefi ekzekutiv i bankës TEB, Ayhan Albeyoglu, kanë nënshkruar të enjten në Mitrovicë fillimin e Autoritetit për Kredi Zhvillimore (DCA) në mes të USAID-it dhe TEB Bank.

Pitching Event nga Banka TEB

U mbajt Pitching Event e organizuar nga Banka TEB e cila grumbullon në një vend ndërrmarësit aspirues nga fusha e teknologjisë dhe investues potencial të fushave të ndryshme.

TEBMobile dhe E-Banking

Të gjitha shërbimet në TebMobile dhe E-banking falas.

Akademia Biznesore 4

Më 20.10.2015, TEB Sh.A do të organizojë Akademinë Biznesore 4, në një ngjarje një ditore në Prizren, e përbërë me ligjërata dhe punëtori për klientët e bankës.

TEB SH.A promovon ndërrmarësinë dhe iniciativat Start Up si mundësi e zhvillimit personal dhe ekonom

TEB SH.A vlerëson maksimalisht ndërrmarësit në veçanti dhe ndërrmarësinë si koncept pasi që I percepton si krijues të vlerave të reja të cilat kanë efekte të shumëfishta pozitive për komunitetin.

Punëtorët e Bankës TEB, ndihmojnë Kopshtin Fatosat

Banka TEB vazhdon përkrahjen e saj për të vegjlit e Kosovës. Kësaj rradhe punëtorët e Bankës TEB e bënë lyerjen e jashtme të objektit të Kopshtit Fatosat në Prishtinë me vet iniciativë të tyre.

TEB dhe BERZh organizojnë punëtori për bizneset fillestare të femrave në Ferizaj

Programi për Ndërmarrësi të Femrave i Bankës TEB në bashkpunim me Bankën Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZh) nëpërmjet programit inovativ për gratë në biznes me datën 26 gusht në Ferizaj e realizoi punëtorinë me bizneset fillestare (start-up) të femrave të Ferizajit.

Banka TEB ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me Universitetin Teknik të Stambollit

Banka TEB ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me Universitetin Teknik të Stambollit - ITUNOVA TTO (ITÜARI TEKNOKENT), SEED ITU (ITU ÇEKIRDEK) dhe TBAA për të mbështetur ndërmarrësit e rinj në zhvillimin e ideve të teknologjisë informative.

Banka më e mirë në Kosovë 2015

TEB Sh.A njihet si “Banka më e mirë në Kosovë në vitin 2015” nga revista prestigjioze Euromoney për herë të dytë.

Dielli TEB Open 2015

Përkushtimi i bankës TEB për të rinjtë e Kosovës vjen si rezultat i përgjegjësisë sociale që ky institucion merr përsipër.

Banka më e mirë për Shërbime Bankare për Individ në Kosovë për vitin 2015

BANKA TEB - ÇMIMI GLOBAL PËR SHËRBIME BANKARE DHE RISHIKIM FINANCIAR

Banka TEB hapi degën më të re Premium në sheshin Zahir Pajaziti

Në vazhdën e politikës së saj për të qenë sa më afër klientëve, Banka TEB hapi degën më të re Premium në qendër të Prishtinës.

Banka TEB ,Gratë për Gratë dhe Dhoma Ekonomike e Grave e Kosoves nënshkruajnë memorandum bashkpunimi

Sot, banka TEB, me rastin e nënshkrimit të memorandumit të bashkëpunimit më Gratë për Gratë International dhe Dhomën Ekonomike të Grave të Kosovës, organizoi një konferencë për media në Prishtinë.

Takimet e TEB Bankës dhe diasporës për mundësi të reja investive

TEB SH.A. që nga themelimi ka prezentuar shumë risi në tregun e shërbimeve financiare në Kosovë të cilat jo vetëm që kanë ndikuar dhe formësuar mënyrën e jetës të njerëzve por kanë ndikuar edhe në zhvillimin e qasjeve të reja dhe inovative të zhvillimit ekonomik.

Banka TEB përkrah Federatën e Basketbollit të Kosovës me veshje sportive për gjeneratat e reja

Sot, banka TEB, së bashku me FBK-në, organizuan konferencë për media me rastin e shënimit simbolik të përkrahjes me veshje sportive të gjeneratave të reja.

TEB & EBRD i përkrahin femrat ndërmarrëse në Kosovë

Kredi në vlerë prej 3 milion eurosh për të ndihmuar rritjen e NVM-ve të udhëhequra nga femrat.

Nga data 1 shkurt 2015 hyn në fuqi IBAN (Numri Ndërkombetar i Llogarisë Bankare)

IBAN (Numri Ndërkombëtar i Llogarisë Bankare ) është format i standardizuar për numrat e llogarive bankare dhe është i miratuar në nivel ndërkombëtar nga Organizata e Standardeve Ndërkombëtare (ISO 13616).

Banka TEB përkrah Javën Globale të Ndërmarrësisë

Banka TEB përkrah Javën Globale të Ndërmarrësisë, e organizuar nën patronatin e Presidentes së Kosovës.

Panairi Financiar 2014

Gjatë datave 23-24 shtator, 2014 u mbajt Panairi Financiar 2014, i cili u organizua nga Shoqata e Bankave të Kosovës. Ky panair shquhet si panairi më i rëndësishëm i sektorit financiar në Kosovë.

TEB Bank eshte sponzor i Biznes Forumit

TEB Bank sponsorizoi Forumin e Biznesit që u mbajt më 19 dhe 20 shtator në Prizren.

Banka TEB lanson programin e përkrahjes së grave ndërmarrëse

Sot, banka TEB, organizoi një konferencë për media në Gjakovë, me rastin e lansimit të projektit të përkrahjes së grave ndërmarrëse në bashkëpunim me Innovation Center Gjakova.

Avancimi i sistemit bankar

Të nderuar konsumatorë të vlefshëm,

Për çdo hap, hap pas hapi

Kampanja e re gjenerale i paraqet shërbimet dhe produktet e bankës TEB në mënyrë figurative përmes qasjes vizuale emocionale, motivuese dhe përkrahëse drejt klientëve në mënyrë që të shfaqet suksesi i bankës TEB dhe fokusi i të qenit afër klientëve për çdo hap, hap pas hapi.

Debit Card Bonus

Duke qenë në ballë të përpjekjeve për të ndërtuar një marrëdhënie afatgjatë me ju klientë, ne kemi prezantuar një program të ri të lojalitet për poseduesit e debit kartelave.

Banka TEB përkrah basketbollistët e së ardhmes

Në konferencën për shtyp që u mbajt sot, Banka TEB nënshkroi marrëveshjen e bashkëpunimit me Federatën e Basketbollit të Kosovës duke u bërë në këtë mënyrë sponzor zyrtar i FBK-së dhe i të gjitha ligave të kategorive të reja.

Banka TEB prezenton produktin e kredisë së gjelbër dhe Starkartelën e gjelbër

Në konferencën për shtyp që u mbajt sot, Banka TEB në partneritet me Bankën Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), Projektin Kosovar për Energji të Qëndrueshme (KOSEP) , dhe Bashkimin Evropian, për herë të parë prezentuan projektin e kredisë së gjelbër që i mundëson klientëve përfitim të granteve deri në 20%, si dhe u prezentua produkti më i ri, Starkartela e gjelbër, përmes së cilës klientët e bankës TEB do të mund të blejnë produkte që kursejnë energji, me këste, pa kamatë dhe të përfitojnë gjithashtu deri në 20% të vlerës së blerjeve (duke mos e përfshirë TVSH-në).

Banka TEB lanson Agro Kredit Kartelën e parë në Kosovë

Sot, në një konferencë të organizuar për media, banka TEB në bashkëpunim me USAID lansuan për herë të parë në Kosovë Agro Kredit Kartelën, që është produkti më i ri bankar që u mundëson fermerëve dhe agrobizneseve blerjen e inputeve dhe pajisjeve bujqësore me këste, me 0% interes dhe me grejs periudhë deri në 6 muaj.

Starcash – Kartelë e re për mikro biznese

Starcash kartela mundëson edhe tërheqje të parave (keshit) deri në 100% të limitit të kartelës si dhe mundëson kthimin e parave deri në 12 këste.

Nga 9 dhjetori, banka TEB ndryshon kodin e SWIFT-it

Ju informojmë se nga data 9 Dhjetor 2013, banka TEB do të ndyshojë kodin e SWIFT-it nga TEBKRS22 në TEBKXKPR.

Lansohet kredit kartela më e re, Premium Starcard

Banka TEB lanson kredit kartelën më të re në tregun bankar në Kosovë, Premium Starcard, e cila është e dizajnuar për klientët e veçantë.

TEB lanson “Kredinë e gjelbër”

Banka TEB ka lansuar "Kredinë e gjelbër" në bashkëpunim me Bankën Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) që është e dizajnuar ti mbështes financiarisht klientët individual dhe ata biznesor në investimet e tyre që kontribuojnë në rritjen e efiçencës së energjisë.

Banka TEB nënshkruan memorandum mirëkuptimi me AZHB-në për avancimin e sektorit të bujqësisë

Banka TEB dhe Agjencia për Zhvillimin e Bujqësisë kanë nënshkruar memorandum mirëkuptimi mbi përmirësimin e kushteve të financimit për fermerët dhe projektet bujqësore në Kosovë.

TEB sjell risi në shërbimet përmes ATM-it (bankomatit)

TEB ka zhvilluar dhe lansuar një shërbim të ri nëpërmjet ATM-it (Bankomatit), permes të cilit klientët individual dhe ata të biznesit do të kenë mundësi të kryejnë transaksione të ndryshme.

TEB dhe IFC nënshkruajnë marrëveshje mbi borxh të varur

Banka TEB dhe Korporata Ndërkombëtare Financiare (IFC), anëtar i Grupit të Bankës Botërore, kanë nënshkruar marrëveshje për borxh të varur në shumë prej 4.5 milionë eurosh që do të jetë pjesë e kapitalit dytësor të bankës.

TEB lanson shërbimin më të ri – Kredi apo Starcard me SMS

Nga tani, Banka TEB i mundëson të gjithë klientëve të aplikojnë për Starcard apo Kredi përmes SMS-it dhe me procedurë shumë të thjeshtë dhe të lehtë.

TEB SH.A. dhe BERZH nënshkruajnë kredi për të përmirësuar efikasitetin e energjisë...

TEB Sh.A. dhe Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) kanë nënshkruar një marrëveshje për kredi përmes së cilës BERZH siguron një shumë prej 5 milionë eurosh për TEB Sh.A. për huadhënie tek bizneset dhe individët për investime në projekte të energjisë efiçiente.

Banka TEB fiton çmimin prestigjioz “Euro 2012 STP Excellence Award” nga Deutsche Bank

Banka TEB ka fituar shpërblimin prestigjioz Euro STP Excellence 2012 nga Deutsche Bank për të tretin vit radhazi.


© TEB ShA